Dnia 2024-04-27 11:30 miał miejsce mecz West Ham kontra Liverpool zakończony wynikiem 2-2

W meczu należącym do 35. kolejki Premier League drużyny West Ham i Liverpool zmierzyły się na boisku London Stadium. Mecz zakończył się remisem 2-2, pomimo tego, że na przerwę West Ham prowadził 1-0. Starcie miało miejsce dnia 27 kwietnia 2024 r. o godzinie 11:30, co oznacza, że odbyło się niecałe dwa dni temu.

Mecz pomiędzy West Ham a Liverpool zakończony remisem 2-2

Wczorajsze starcie na London Stadium pomiędzy West Ham i Liverpoolem dostarczyło kibicom wiele emocji, kiedy obie drużyny walczyły o cenne punkty w ramach 35. kolejki Premier League.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, z obiema drużynami stwarzającymi okazje strzeleckie. West Ham wyszedł na prowadzenie w 43. minucie, gdy skuteczny okazał się Jarrod Bowen, asystującemu M. Kudusowi, czym zapewnił swojej drużynie ważne prowadzenie do przerwy.

Po zmianie stron to Liverpool przejął inicjatywę. W 48. minucie Andy Robertson doprowadził do wyrównania, zdobywając bramkę dla Gości. Kolejne minuty to zacięta walka, z obiema drużynami szukającymi decydującego trafienia.

Liverpool objął prowadzenie w 65. minucie, gdy bramkarz West Ham, A. Areola, nie zdołał powstrzymać strzału przeciwnika. Jednak Gospodarze nie zamierzali się poddać - w 77. minucie przyszedł moment na reakcję. M. Antonio zagrał pięknego gola, a asystujący J. Bowen zapewnił drużynie remis.

Emocje sięgały zenitu w końcówce, a obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola. Ostatecznie jednak mecz zakończył się remisem 2-2, pozostawiając kibiców z wrażeniem po widowiskowej rywalizacji.

W trakcie meczu arbiter Anthony Taylor pokazał dwie żółte kartki zawodnikom Liverpoolu - Wataru Endo w 30. minucie oraz Alexisowi Mac Allisterowi w doliczonym czasie gry. Żadnej drużynie nie ukarano czerwoną kartką.

West Ham ma teraz przed sobą trudne starcia z takimi rywalami jak Chelsea, Luton oraz Manchester City, podczas gdy Liverpool zmierzy się z Tottenhamem, Aston Villą oraz Wolves. Kibice obu drużyn już nie mogą się doczekać kolejnych emocjonujących spotkań w ramach Premier League.