Na stadionie Old Trafford miał miejsce mecz Manchester United kontra Liverpool - wynik końcowy 2-2

Wczorajsze starcie pomiędzy drużynami Manchester United i Liverpool na stadionie Old Trafford w ramach 32. kolejki Premier League zakończyło się remisem 2-2. Liverpool prowadził 1-0 po pierwszej połowie, ale Manchester United zdołał odrobić straty i wywalczyć cenny punkt w końcówce spotkania. Mecz pełen emocji i zwrotów akcji, który na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Relacja z przebiegu meczu Manchester United - Liverpool

Wczorajszy mecz ligowy pomiędzy Manchesterem United a Liverpoolem na mitycznym stadionie Old Trafford zakończył się remisem 2-2, wypełnionym niesamowitymi emocjami i zaciętą rywalizacją. Sędzia główny Anthony Taylor, mający pełne ręce roboty, musiał kontrolować wiele gorących sytuacji na boisku.

Sprawozdanie z meczu minuta po minucie:

1' - Rozpoczęcie meczu na Old Trafford przy sprzyjającej pogodzie i wypełnionych trybunach, gdzie kibice obu drużyn głośno dopingowali swoje zespoły.

7' - Pierwsza żółta kartka dla gości - Conor Bradley otrzymuje kartonik za faul na bramkarzu United.

23' - Gol! Liverpool obejmuje prowadzenie po trafieniu L. Díaza, który wykorzystuje podanie od D. Núñeza. 0-1 dla Gości!

Przerwa: Manchester United 0-1 Liverpool - Gospodarze zdecydowanie będą chcieli odwrócić losy tego spotkania w drugiej połowie.

50' - Bramka w wykonaniu Bruno Fernandesa! Gospodarze wyrównują stan meczu na 1-1. Old Trafford eksploduje radością!

67' - Kolejne trafienie, tym razem dla Manchesteru United! K. Mainoo ustala wynik na 2-1 po asyście A. Wan-Bissaki. Kibice wręcz szaleją z radości na trybunach!

74' - Żółta kartka dla Willy'ego Kambwali z United. Napięcie na boisku rośnie wraz z kolejnymi kartkami.

80' - André Onana otrzymuje żółtą kartkę za zbyt późne wyjście z bramki. Czy to zamieszanie wpłynie na losy meczu?

84' - Liverpool nie poddaje się! Mohamed Salah wyrównuje na 2-2, dając nadzieję swojej drużynie na zdobycie trzech punktów.

89' - Curtis Jones z Liverpoolu dostaje żółtą kartkę, a emocje na boisku osiągają szczytowy poziom.

90' - Trzy żółte kartki dla Manchesteru United! Casemiro, Mason Mount i Antony widzą kartoniki po kolejnych brutalnych zagrywkach.

Ostateczny gwizdek kończący mecz rozbrzmiewa na Old Trafford, a obie drużyny muszą zadowolić się podziałem punktów. Manchester United 2-2 Liverpool!

Po tak zaciętym starciu obie drużyny z pewnością mają co do czego wracać przed kolejnymi spotkaniami. Następnie Manchester United zmierzy się z Bournemouth, Newcastle oraz Coventry, podczas gdy Liverpool będzie walczyć z Atalantą, Crystal Palace oraz ponownie z Atalantą. Czekamy z niecierpliwością na kolejne emocje na angielskich boiskach!