Spotkanie Wolves - Liverpool zakończone wynikiem 0-1 dnia 2021-12-04 15:00 na obiekcie Molineux Stadium

 

Pierwsza połowa spotkania między Wolves i Liverpool zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2021-12-04 15:00 na stadionie Molineux Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 15 pomiędzy Wolves a Liverpool.

Gole strzelali: D. Origi 90' 0-1 Mohamed Salah

Żółte kartki Wolves: Leander Dendoncker 26' Raúl Jiménez 88'

Żółte kartki Liverpool: Fabinho 62' Andrew Robertson 66'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Liverpool:

Główny arbiter meczu - Chris Kavanagh, Anglia. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Wolves zmierzy się już z Manchester City, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Chelsea. Kolejno natomiast Liverpool z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa oraz Newcastle.

Oddani kibice śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Mocne piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Leander Dendoncker Fabinho bardzo często zaserwowały fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się widowiskowe gole i asysty, bezlitosne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki między zawodnikami są bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się, że zmagania męczą fana. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Wolves i Liverpool jak ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Molineux Stadium.