Spotkanie Liverpool - Southampton, wynik 4-0

Liverpool - Southampton zakończony wynikiem 4-0. Dnia 2021-11-27 15:00 na obiekcie sportowym Anfield rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Liverpool oraz Southampton.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Liverpool a Southampton zakończyła się 3-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

 

Gole strzelali: Diogo Jota 2' 1-0 A. Robertson Diogo Jota 32' 2-0 Mohamed Salah Thiago Alcântara 37' 3-0 V. van Dijk 52' 4-0 T. Alexander-Arnold

Żółte kartki Liverpool:

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 11'

Czerwone kartki Liverpool:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, Anglia. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Liverpool zmierzy się już z Everton, następne spotkania z drużynami Wolves oraz AC Milan. Kolejno natomiast Southampton z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz Arsenal.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi interesujące poczynania w lidze Premier League. Interesujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak między innymi Jan Bednarek stale gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy drużynami bywają nader zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, że spotkania męczą. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, wyśmienite asysty i bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Liverpool i Southampton oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Anfield.