Dnia 2023-02-18 17:30 odbył się mecz Newcastle kontra Liverpool: 0-2

 

Pierwsza połowa meczu między Newcastle oraz Liverpool zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-02-18 17:30 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Newcastle i Liverpool.

Gole strzelali: D. Núñez 10' 0-1 T. Alexander-Arnold C. Gakpo 17' 0-2 Mohamed Salah

Żółte kartki Newcastle: Miguel Almirón 37'

Żółte kartki Liverpool: Fabinho 20'

Czerwone kartki Newcastle: Nick Pope 22'

Czerwone kartki Liverpool:

Główny arbiter spotkania to Anthony Taylor, Anglia. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Newcastle zmierzy się już z Brighton, następne spotkania z drużynami Manchester United i Manchester City a Liverpool z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Wolves.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Miguel Almirón Fabinho nierzadko zapewniły fantastycznym sympatykom wiele niezapomnianych emocji. Zapadające w pamięć zmagania między graczami okazują się nader zażarte, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż spotkania przynudzają. Nieprzerwanie obserwujemy idealne gole oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem zapewniające smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Premier League. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Newcastle oraz Liverpool z ligi Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak St. James' Park.