Spotkanie Liverpool vs Newcastle zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-08-31 19:00 na obiekcie Anfield

Liverpool vs Newcastle, wynik końcowy 2-1. Dnia 2022-08-31 19:00 na stadionie Anfield odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 5 pomiędzy Liverpool a Newcastle.

Pierwsza połowa spotkania między Liverpool a Newcastle zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: A. Isak 38' 0-1 S. Longstaff Roberto Firmino 61' 1-1 Mohamed Salah Fábio Carvalho 90' 2-1 Mohamed Salah

Żółte kartki Liverpool:

Żółte kartki Newcastle: Jamaal Lascelles 87' Kieran Trippier 90'

Czerwone kartki Liverpool:

Czerwone kartki Newcastle:

Główny arbiter meczu - Andre Marriner, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Liverpool stawi czoła Napoli, następne spotkania z drużynami Wolves i Ajax. Kolejno natomiast Newcastle zmierzy się z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Fulham.

Coraz częściej kibice z dużym zapałem śledzą bardzo fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Jamaal Lascelles nieustannie serwują swoim sympatykom emocje sięgające zenitu. Potyczki między zawodnikami są nader nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż są to zmagania nużące. Obserwujemy ostre sytuacje na faul, przepiękne asysty czy gole dodające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Premier League i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Liverpool oraz Newcastle z ligi Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Anfield.