Spotkanie Newcastle - Liverpool, wynik końcowy 0-1

Newcastle - Liverpool 0-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Newcastle i Liverpool wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-04-30 11:30 na stadionie St. James' Park rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Newcastle i Liverpool.

Gole strzelali: N. Keïta 19' 0-1 Diogo Jota

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 43'

Żółte kartki Liverpool: Diogo Jota 43' Joe Gomez 51' Sadio Mané 68'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Liverpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, Anglia. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Newcastle stawi czoła Manchester City, następne spotkania z drużynami Arsenal i Burnley. Kolejno natomiast Liverpool z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i Chelsea.

Fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak Joelinton Diogo Jota systematycznie sprawiają wyśmienitym fanom mnóstwo niesamowitych emocji. Regularnie zdarzają się idealne asysty i gole, ostre faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami bywają zajadłe, nie często okazuje się, iż są to spotkania statyczne. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Premier League. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Newcastle i Liverpool z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak St. James' Park.