Mecz Arsenal - Liverpool zakończony wynikiem 0-2

Arsenal - Liverpool, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza połowa spotkania między Arsenal i Liverpool zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2022-03-16 20:15 na stadionie Emirates Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 27 pomiędzy Arsenal a Liverpool.

Gole strzelali: Diogo Jota 54' 0-1 Thiago Alcântara Roberto Firmino 62' 0-2 A. Robertson

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Liverpool: Roberto Firmino 63'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Liverpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, Anglia. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Arsenal stawi czoła Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Brighton i Southampton. Kolejno natomiast Liverpool z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Benfica i Manchester City.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów śledzi fascynujące potyczki ligi Premier League. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze jak Roberto Firmino nieustannie serwują wyśmienitym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące walki między drużynami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, rzadko zdarza się, że zmagania męczą. Obserwujemy wyjątkowe bramki i asysty, bezlitosne faule dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Arsenal i Liverpool w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Emirates Stadium.